cz en
Herci v programu Treasure hunt city rally v Praze Bavící se účastníci teambuildingového programu v Praze od Maxin PRAGUE Hrajte si a sbírejte nápovědy v zábavných teambuildingových programech v Praze Soutěž s hlavolamy pro pražský team building Hádanky tříbí mysl při team buildingu v Praze Některé naše teambuildingy jsou akční jako například tenhle s helikoptérou Treasure hunt pro team building v Praze Úkoly v našich teambuildingových aktivitách účastníkům představují převážně herci v kostýmech Nejlepší týmová fotka v teambuildingu v Praze organizovaném Maxin Prague Teambuildingový šampionát motokár v Praze Fotozeď pro teambuilding v Praze Řízení tanků pro teambuildingové programy v Praze a České republice Herci představující historické postavy účastníkům našich teambuildingových programů v Praze i pomáhají Momentka z teambuildingové aktivity v Praze

Teambuilding Česká republika

Maxin PRAGUE je exkluzivním poskytovatelem prvotřídních teambuildingových programů Catalyst v ČR

Teambuildingové programy jsme v Praze i jiných městech začali poskytovat záhy po vzniku naší společnosti v roce 1999. Skvěle se doplňovaly s dalšími programovými částmi eventů, které jsme organizovali pro naši mezinárodní klientelu. Jak jsme ale dál a dál zlepšovali naše teambuildingové portfolio, narazili jsme na vícero funkčních bariér: Postavit dobrý teambuilding totiž vůbec není jednoduché, natožpak mít celou škálu programů, které by se kvalitou dokázaly citelně odlišit od čehokoliv dalšího na trhu. Chtěli jsme nabízet inovaci, lehkost, propracovanost a zábavu.

 

A pak jsme objevili globální společenství specialistů na teambuildingové programy Catalyst.

 

Produkty Catalyst, jejichž je Maxin PRAGUE v České republice exkluzivním poskytovatelem, zahrnují pestrý výběr programů, které nabídnou vhodnou teambuildingovou variantu pro jakoukoliv příležitost:

 

  • Zaměříme Vaše týmy na zlepšení konkrétních schopností

  • Zvládání a aplikace změn, Zákaznický servis, Vyjednávací schopnosti, Rizikový management, Kontrola rozpočtu, Scelení týmu, Spolupráce mezi odděleními, Firemní zodpovědnost, Praktické vedení, Týmová dynamika, Projektové plánování, Povědomí o značce, Zaměření na dokonalost, Rozvíjení kreativity, Vizualizace budoucnosti firmy, Komunikační strategie, Zábava a motivace,

  • Indoorové i outdoorové aktivity

  • Soustředění, uvolnění i doplnění energie

  • Programy pro malé skupinky i obří konference

  • Teambuilding můžeme dovézt přímo k Vám do kanceláře

 

Více informací na naší oficiální stránce Catalyst Česká republika Exkluzivní poskytovatel

 

Organizace Catalyst Global je průkopnickou autorskou sítí vynálezců a stavitelů nevšedních a důmyslných teambuildingových aktivit pro firmy. Založena byla před více než pětadvaceti lety ve Velké Británii, aby vyvíjela hry pro dospělé a díky své kvalitě a porozumění produktům i svým klientům se v současnosti stala největší teambuildingovou sítí na světě, se zástupci ve více než 40 zemích světa. Catalyst svoje nápady na aktivity rozvíjí, aby inspirovaly, přitahovaly pozornost účastníků, motivovaly a byly výzvou, vedly k lepší komunikaci, zvyšovaly důvěru směrem k dalším členům týmu a zlepšovaly týmovou atmosféru.

 

Teambuildingové programy jsou přitom vyvíjeny i členy samotnými, takže zde fungují všechny výhody cloud-sourcingu a všichni tito členové tak mají okamžitý přístup k tomu nejlepšímu v teambuildingu, co je na světě k dispozici. Své členy vybírá Catalyst Global velmi pečlivě, a tak jsme velmi rádi, že několikaměsíční vyjednávání proběhlo s Maxin PRAGUE k oboustranné spokojenosti a kýženému výsledku: Maxin PRAGUE exkluzivně přináší tyto prvotřídní teambuildingové programy do Prahy a České republiky!


Teambuildingové reference Maxin PRAGUE

„Projekce zakázkových team building programů v Praze a ČR“

Akční teambuilding program s bicími nástroji v rytmu Samby

Catalyst Czech Republic Beats Work.jpg

Teambuilding pro mezinárodní společnost

Incentivní víkend v Praze pro německou skupinu

Historická tramvaj

Gala a teambuilding pro advokátní kancelář

Sál připraven

Incentivní program pro mezinárodní advokátní kancelář

Team buildingový program v Praze pro francouzskou mediální skupinu

Odpolední teambuilding pro britskou advokátní kancelář

Restaurace Hergetova Cihelna

Team building v Praze pro tým EMEA

Staročeská hospoda

Team building v Praze program pro IT obchodníky

Ledové sochy

Team building v Praze pro nejlepší zaměstnance

Lekce vaření

Team building v Praze pro světoznámou firmu v IT

Zakázkový team building v Praze