cz en
Maxin PRAGUE Team 2017.jpg

O NÁS

DMC (destination management company), event management & production company. To znamená, že se na vysoce profesionální úrovni zabýváme organizací a produkcí různých akcí, eventů, kongresů a konferencí, mítinků, uvádíme nové produkty na trh, ale také vytváříme teambuildingové a incentivní programy, organizujeme svatby, oslavy životních jubilejí, setkání zájmových skupin a další akce.

Naše společnost byla založena v roce 1999 Ing. Jarmilou Škoríkovou. Ředitelka a zároveň jednatelka firmy je expertem v oblasti incomingového cestovního ruchu a prezentovat se může více než 25 lety praxe v oboru, který vystudovala na Vysoké škole ekonomické. Od doby svého vzniku firma pod jejím vedením kromě dlouhodobé finanční stability zaslouženě získala i jedno z předních míst na trhu služeb organizace cestovního ruchu v České republice.

Maxin PRAGUE poskytuje svým klientům profesionální služby pro oblast MICE (mítinky, incentiva, konference, eventy). Jsme mezinárodním týmem složeným ze zkušených profesionálů. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby cestovního ruchu na vysoké úrovni. Společně sdílíme i další hodnoty: maximální pozornost k detailům, osobní přístup, komplexní znalost místního trhu, pozorné naslouchání klientům a snahu jim dokonale porozumět, funkční kreativitu, flexibilitu a efektivnost.

7,172
Days in business
1,434
Events organized
476,728
Clients served