cz en
Mapping na celou zeď pro místa konání akcí nejen v Praze Gotické sklepy jsou také k dispozici jako místo konání akce Trojský zámek v Praze jako místo konání pro společenské akce Pražský zámek jako místo konání akcí Středověký klášter přeměněný na místo konání akcí od Maxin PRAGUE Komplexní přizpůsobení místa konání akce v Praze Pohled zvenčí na upravené místo konání Přizpůsobení místa konání akce pro předvedení produktů v Praze Futuristický bar se dá chytře využít jako místo konání akcí v Praze Tmavý setup v místě konání akce v Praze Pražský palác proměněný k nepoznání pro organizaci akcí od Maxin PRAGUE Model kupé interiéru vlaku použitého pro úpravu místa konání akce v Praze Venkovní místo konání akce dodané Maxin PRAGUE Gala setup přizpůsobený pro pražské místo konání akcí Gala a oslava zorganizovaná v pražském paláci Veletržní palác v Praze přizpůsobený jako místo konání gala večeře Detailní přizpůsobení místa konání od Maxin PRAGUE Exteriér paláce vhodného pro konání akcí v Praze Úprava místa konání eventu se může dotknout čehokoliv

Místo konání pro jakýkoliv event

Musíme být více než internetový katalog s fotkami

S tak bohatými zkušenostmi v organizaci firemních i společenských akcí věříme, že pro výběr dokonalého místa konání potřebujete více než jen seznam s fotkami. Praha disponuje téměř nedostižným množstvím vhodných míst, která mohou být členěna nekonečně mnoha způsoby. Někdejší středověké kláštery, výstavní pavilony, aristokratické paláce, ale i zdánlivě bezbřehé množství hotelů, klubů, restaurací, lodí nebo i vysvěcených kostelů. My posuzujeme mnohem, mnohem více, než architekturu a styl budovy, její kapacitu nebo vnitřní rozměry.

Když pracujete s námi, získáváte nadto přístup k detailním zkušenostem s osvědčenými dodavateli všech možných oborů, kteří pomohou vyšperkovat místo konání Vaši firemní nebo společenské události těmi nejvhodnějšími doplňky a dekoracemi. Je v naší moci ušetřit kvanta Vašeho času a energie, protože Vám doporučíme místa konání, která jsou (například) dostupná zvoleným typům dopravy, audiovizuálním technologiím, váze pódia a všech dalších částí vybavení. 

Navíc Vám zaručíme, že se všechny prvky budou navzájem doplňovat, budou vypadat skvěle a splní pro Vás svůj účel způsobem, který přesáhne Vaše očekávání. Pečlivě přizpůsobené „Detaily, které tvoří dokonalost“ udělají skvělý dojem na Vaše hosty a vytvoří nezapomenutelnou příležitost, ať už si pro konání Vaší firemní nebo společenské akce vyberete kterékoliv místo. A my Vám s tímto výběrem pomůžeme s největším potěšením.


Maxin PRAGUE

„Pečlivě vybrané a do detailu doladěné místo konání pro Vaše eventy“

Nádherný barokní palác v Praze jako místo konání Vašeho eventu