cz en
Firemní a společenské akce Praha zakázkové nasvícení Japonské kinetické umění jako zábavní program na eventu v Praze Mapping na zeď na zakázkovém pódiu pro eventy od Maxin Prague. Organizace módní přehlídky v Praze Mapping na budovu pro event od Maxin Prague Laserová show pro firemní a společenské akce Praha Eventová dekorace na akci Maxin Prague Jazzová hudba v rámci eventu od Maxin Prague Ledový bar na eventu od Maxin Prague Zakázková eventová úprava sálu pražského paláce Vizuál zasedacího pořádku dodaný pro event Maxin Prague Organizace originálních uměleckých vystoupení pro eventy v Praze Dekorace pro galavečer navržené Maxin Prague Organizace gala eventu na Letišti Václava Havla v Praze Podium eventu, který jsme produkovali pro Shop roku Organizace recepce a banketu Praha Zábavní programy pro eventy Praha - Dae Men Event zorganizovaný společností Maxin Prague pro dealera Ferrari Organizace tematických eventů Praha Outdoorový projekt pro roadshow event kousek od Prahy Umělecká vystoupení pro eventy v Praze Event management Praha - Organizace svateb Koncertní sál upravený pro pořádání firemních a společenských akcí Detail dekorativního servírování v průběhu eventu v Praze Barevné, unikátní a zábavné eventy v Praze

EVENTOVÉ SLUŽBY PRAHA

Event v Praze, nezapomenutelná kombinace

V event managementu je naší hlavní výhodou Praha. Bezchybné „jeviště“ pro organizaci firemních a společenských akcí ukrývá téměř nedostižnou paletu paláců, středověkých klášterů, nezapomenutelné koncertní sály, hrady, zámky a další budovy od gotiky po Art Noveau a funkcionalismus. Nabízí ale i moderní a dynamickou tvář, která se odráží v galeriích moderního umění nebo životem pulsujících klubech. K tomu se přičítá ještě rozvinutá infrastruktura, bezpečnost a skvělá dopravní dostupnost, a tak je dotvořen obraz Prahy jako téměř dokonalého místa pro organizaci jakéhokoliv typu firemní nebo společenské akce.

Představte si ohromující sál zalitý světlem osobitého designu, živou hudbu, tanečníky v choreografii právě pro ten večer, originální umělecká vystoupení, jak se přelévají na pódiu, jedinečné dekorace, vybrané chody střídající se na Vašem stole a kolem pozorný personál. To vše se spojuje v perfektní harmonii s jakýmkoliv tématem eventu, které si jen vyberete. Maxin PRAGUE přináší do firemních a společenských akcí znalost, zkušenost, ale především funkční kreativitu, aby Vašim hostům představily Prahu tak, jak by ji jinak zažili jen stěží.
Kde Vy vidíte dokonalou show, my hodnotíme prostorové charakteristiky a provozní podmínky všech představitelných kategorií v čase a technických souvislostech. Rozlišujeme i ty nejmenší detaily, protože jako mezinárodní tým sdílíme společné přesvědčení, že „Detaily tvoří dokonalost“. Jednoduše vždy vyhledáváme dokonalá řešení pro Vaše eventy bez ohledu na to, zda je jejich rozsah nebo rozpočtový rámec malý nebo takřka nekonečný.
 

Maxin PRAGUE

„Pražský obchod s neopakovatelnými eventovými zážitky“

Předávání cen pro nejlepší obchodní partnery indického výrobce klimatizací

Prague event gala dinner stage detail.jpg

Annual event for Italian IT Company

Annual event conference hall organized by Maxin PRAGUE.JPG

Event pro dodavatele světelných technologií

Delicious gala dinner for event management in Prague.jpg

Video: Velký event v klášteře sv. Anežky pro našeho amerického klienta

Maxin PRAGUE and Catering by InterContinental Aces Abroad St Agnes Gala Event

Královský gala event v Praze v opravdovém paláci

Královský gala event v Praze v opravdovém paláci

Akce na oslavu 150ti letého výročí mezinárodní chemické společnosti

Setkání manažerů egyptské farmaceutické společnosti

Hotel Park Inn v Praze

Zakázkový umělecký program pro event v Praze

Fashion event v Praze - Trunk Show 2014

Prague event for British Council

Wrap party pro filmovou produkci z Číny

Maxin PRAGUE Event - "Zemědělská divize"