cz en
Destination management Praha - Pražský hrad v noci Destination management s výhledem na Pražský hrad Praha jako destinace je zpracována společnostmi DMC Pražské vodní kanály v pražském destination managementu Palác stylu Art Nouveau pro destination management v Praze Destination management Praha, skryté kouty Prahy Zakázkový dort, DMC Praha Destination management Praha mimo hranice města Praha focená z Pražského hradu Pražský hrad využívají pražské společnosti DMC

Maxin PRAGUE, DMC

Kvalita služeb destination managementu, kterou rozeznáte

Když jsme Maxin PRAGUE v roce 1999 zakládali, měli jsme k dispozici solidní znalost naší hlavní destinace (Prahy) a pětadvacet let zkušeností v mezinárodním cestovním ruchu. Vždy jsme se soustředili na kvalitu, a tak jsme vytvářeli (a dodnes preferujeme) silná partnerství s nejlepšími dodavateli na trhu. Cenově i v ohledu na spektrum služeb, svou spolehlivostí jsme rychle získali jejich důvěru, loajalitu a vstřícnost.

Svět destination managementu se od té doby hodně změnil. Kvalita poskytovaných služeb i hloubka a aktuálnost našich znalostí je stále naší výhodou. Díky tvrdé mezinárodní konkurenci ale nemusí přímo vést k tomu, že se naši zákazníci rozhodují právě pro Maxin PRAGUE jako dlouhodobého dodavatele. Z komplikace jsme vytvořili příležitost a našli motivaci neustále se vyvíjet (!). Stali jsme se mezinárodním týmem expertů různých oblastí cestovního ruchu, citlivě využívajícím nejmodernějších technologií. Svou energii jsme přenesli do poskytování a výroby profesionálních služeb přímo vlastními silami. Je to právě tento přístup, který umožňuje dodání maximální přidané hodnoty díky synergii a osobnímu vhledu.
Náš firemní slogan „Detaily tvoří dokonalost“ ilustruje, jakou rozlišovací schopnost ve své práci používáme. Do Vašich služeb promítneme díky profesionálnímu nadhledu Vaše vlastní hodnoty, obchodní strategie a cíle, stejně jako například marketingová sdělení – protože tak budou Vaši klienti nebo partneři pokračovat v produktivní spolupráci s Vámi šťastní, uvolnění, motivovaní a loajální. Je nám také ctí, že jsme se za dobu své existence stali členy těch nejprestižnějších asociací v DMC cestovním ruchu na světě. Díky sdílení informací s partnery v (například) EUROMIC, MPI, SITE nebo World of DMCs, se nám daří být přímo u zdroje nejaktuálnějších informací v organizaci firemních a společenských akcí. Vítejte v nádherném světě destination managementu v Praze.
 

Maxin PRAGUE

„Garantujeme nejvyšší přidanou hodnotu služeb“

Full-service Destination Management in Carlsbad

Folklórní večer v Praze - video

Destination management "v běhu" pro poskytovatele satelitních služeb