cz en
Setup pro konferenci v Praze od Maxin PRAGUE Průmyslová hala jako místo konání konference v Praze Spíkr pražské konference Leoš Mareš Velká konference v Praze, management řečníků Konference v Praze pro naftařskou společnost Organizace konference v Praze, zakázkový návrh pódia Organizace konference v Praze, zakázkové osvětlení Komplexní spektrum služeb pro konference v Praze Konference v Praze, zakázkové pódium Konference v Praze, zakázkové pódium Produkce brandingu pro konference v Praze Organizace konferencí v Praze Sál pořádané konference v Praze Pracovní skupina konference v Praze

KONFERENCE V PRAZE

Konference a Praha. Pevné spojení.

Dnešní Praha je ve světě synonymem pro rozvinutou infrastrukturu, která je schopná vyhovět i těm nejnáročnějším organizátorům konferencí na planetě. Záměrem Maxin PRAGUE je využití maxima z této infrastruktury, za podpory přinejmenším patnácti let praxe v organizaci mezinárodních konferencí, a profesionálním přístupu ke klientům. Naše reference dnes již zahrnují jak přední světové akademické instituce, tak i globální obchodní lídry. To také potvrzuje, že hodnoty, které jako kompaktní tým sdílíme, jsou klíčem k inovativním, efektivním, ale i poutavým konferencím doslova všech velikostí.

Naše krásné hlavní město nabízí velký výběr míst vhodných pro konání mnoha druhů konferencí. Malé i velké hotely různých kategorií a atmosfér se nyní přidaly k tomu, co nabízí tisíciletá historie setkávání v Praze. Najdete tu aristokratické paláce, galerie, muzea i posluchárny světoznámých univerzit. Maxin PRAGUE je garantem bezchybné znalosti daného trhu, ale stejně tak i reálných provozních podmínek.
Od detailní analýzy potřeb Vaší konference v Praze nebo jinde v České republice, přes automatizovaný management ubytování nebo dodání všech ostatních konferenčních služeb – vždy budete mít k dispozici zkušený mezinárodní tým. Díky dlouholeté spolupráci s našimi dodavateli pro Vás získáme ty nejlepší podmínky a budeme poctěni stát se Vašimi průvodci na cestě k dokonalému úspěchu Vaší konference.
 

Maxin PRAGUE

 „Právě tak mnoho nebo tak málo, kolik pro Vaši konferenci potřebujete“

Konference pro jednu z nejstarších evropských univerzit

Festive aula was chosen for the Conference grand opening.JPG

Výroční konference švédské textilní společnosti

Client produced entertainment program themselves under our supervision and advice.JPG

Konference o zdraví v Praze

Konference pro bezpečnostní profesionály Praha

Annual prestigious conference with Award Ceremony in Prague

Konference skupiny expertních IT společností

Celosvětová konference partnerů hardwarové společnosti z Taiwanu

Uvítací recepce

Mezinárodní konference softwarové společnosti

Mezinárodní konference manažerů

Jednací sál v Praze

ICPE - EPEC konference Praha 2013

ICPE konference v Praze (2)

Mezinárodní farmaceutická konference v Praze

Celoevropská vědecká výroční konference