cz en
Setup pražského kongresového hotelu od Maxin Prague Václav Havel jako mluvčí na kongresu organizovaném Maxin Prague Organizace eventu velikosti kongresu v Praze Průmyslová hala upravená pro kongres v Praze Hlavní pracovní sál kongresu v Praze Pracovní místnost připravená pro pražský kongres Pražská kongresová hala používaná Maxin Prague Hlavní sál kongresu v Praze

Kongres v Praze

Organizujeme setkání minulosti Prahy s budoucností kongresů

Jak se dokážeme postarat o tisíce účastníků Vašich kongresů? Provází Vás erudovaný mezinárodní tým expertů: od ubytování přes dopravní logistiku po nejmodernější obchodní IT řešení a tvorbu dat pro kongresy. Máme vlastní zakázkové nástroje pro elektronickou registraci, kongresový management, ale i vyhodnocování abstraktů a dalších akademických materiálů. Důsledně a elegantně promítneme Vaši korporátní identitu do kongresového zadání. Koncipujeme perfektní pracovní podmínky pro kongres jakéhokoliv oboru a zaměření. Uvolněná a spokojená atmosféra podpoří pracovní setkání na té nejvyšší úrovni a individuální interaktivitu v průběhu dne. Používáme přední mobilní aplikace a další technologie spojené se sociálními sítěmi. Prvotřídní doplňkové programy v pohádkové Praze umožní delegátům nabrat síly k dalšímu pracovnímu programu.

Při organizaci kongresů nejen v Praze se zaměřujeme na mnoho úrovní přidané hodnoty. Věříme, že je to kombinace našeho soustředění na potřeby organizátorů kongresu, profesionální vhled do mnoha různých oborů cestovního ruchu a také naše oddanost poskytování pokud možno dokonalých služeb, které vytvářejí nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky našich kongresů.
Nabízíme Vašim delegátům interakci a networking skrze různé socializační příležitosti a pečlivě vybíráme každého člena realizačního týmu, abychom Vám byli samozřejmým a všudypřítomným průvodcem. Právě díky tomu jsme pak schopni vidět všechny detaily, protože sami víme, jaké to je být poskytovatelem i spotřebitelem všech zajišťovaných služeb.
 

Maxin PRAGUE

„Prohloubení zážitku účastníků kongresu v maximálním pohodlí“